021-88926236
info@temteknik.ir

" نماینده انحصاری فروش و پخش TEM Electric ترکیه در ایران "

درباره ما

ترکیه به طور پیوسته در حال توسعه ظرفیت خود برای تولید کالاهای صنعتی با کیفیت خوب است. بخش برق که کیفیت و ایمنی آن عوامل تعیین کننده است، نیاز به تولید مواد روزآمد برای رفع نیازهای زندگی معاصر ما دارد.
 
با این دیدگاه، TEM صنعت مواد و مصالح صنعتی صنعت و تجارت در سال 1991 تاسیس شد برای تولید شاخه و آمپر؛ سوکت و جعبه اتصال
 
ما همچنان عملیات خود را دنبال می کنیم تا اهداف مشابهی را تحقق بخشیم. تجربه ما TEM را به عنوان یکی از رهبران بازار با ظرفیت ما برای توسعه محصولات جدید و توجه ما به دنبال رشد نیازهای بازار قرار داده است.
 
طیف وسیعی از محصولات ما عبارتند از: سوکت و سوکت CEE NORM، سوکت های تک فاز و سوکت های طراحی شده با توجه به استانداردهای مختلف، سوکت های لاستیکی و سوکت های طراحی شده، جعبه های ترکیبی در صورت درخواست، جعبه های ترموپلاستیک پلاستیکی، تابلوهای توزیع پلاستیکی، سوکت های آلومینیومی مدولار، کابل های قرقره و غیره.
 
TEM، تبدیل شدن به نام تجاری جهانی، در حال حاضر در دسترس در چندین کشور است. برای این منظور، با در نظر گرفتن نیازهای مشتری با دیدگاه جهانی، به شما پیشنهاد می کنیم راه حلی را مطابق با استانداردهای انحصاری ارائه دهیم.
 
ما به طور کامل از اهمیت کار ما در راحتی و ایمنی مردم آگاهیم، ما مصمم هستیم که دامنه ما را افزایش دهیم و کیفیت و ایمنی محصولات ما را بهبود بخشیم. بخش تحقیق و توسعه ما کار خود را با این چشم انداز تمدید می کند.
 
هدف اصلی ما این است که به طور مداوم کیفیت ما را با پیوستن اهمیت به عملیات کنترل کیفیت ما و به طور موثر پاسخ به نیازهای مشتری را بهبود بخشد. در این راستا، عملیات گواهینامه ما اعتبار ما را ثابت می کند. علاوه بر اعتماد به محصولات ما، ساختار جامد شرکت TEM نیز گواهی شده است: EN ISO 9001: 2008.
 
ما شریک قابل اعتماد خود را در ارائه به شما با محصولات ویژه طراحی شده در زمان تحویل با قیمت های رقابتی و با تضمین شرکت ما است.
 
ارادتمند شما…
 
طراحی سایت و سئو توسط شرکت پایدار سامانه(سهامی خاص)